Pomoc do nauki udzielania pierwszej pomocy

Czemu warto uczyć się udzielać pierwszej pomocy?
Ile razy jeździ się obok wypadku drogowego oraz poza gapiami nie ma nikogo, kto by podjął się użyczeniem pierwszej pomocy poszkodowanym? Wszak nie wymaga to wielkich umiejętności, czasem wystarczy dopomóc wydobyć poszkodowanych, położyć w właściwiej lokalizacji, osłonić rany jeśli jest taka potrzeba oraz możliwość. Lecz nie, lepiej chyba dla poniektórych nie zobaczyć spragnionego pomocy. Mimo, iż większa część z nas kończy szkolenia pierwsza pomoc, to tak czy owak nie garniemy się do używania zdobytych na tych kursach umiejętności – przetestuj Fantomy do nauki resuscytacji noworodka. Mamy dziwną niedoskonałość – nieczęsto kto potrafi się pozyskać na to by ulżyć komuś nieznanemu. Odczytujemy entuzjastycznie o bohaterach, jacy komuś pomagają, jesteśmy z nich dumni, lecz jeżeli dochodzi do sytuacji, gdzie to my możemy się popisać, to odwracamy się na pięcie oraz odchodzimy udając, iż nie zauważamy. Jak wpłynąć na ludzi, aby zmienić ich nastawienie do udzielania pierwszej pomocy. Jakim sposobem sprawić, aby ludzie przestali się obawiać tego iż jak udzielą nie tak pomocy, to będą go ścigać? To wymaga chyba zmiany pokoleniowej.

about author

admin

related articles

Kategorie

Publikacje:

  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Aby poprawić stan gleby i ziemi koło domu należy wykonać rekultywacja gruntu . Ziemia koło domu będzie równa i żyzna. Budowa też będzie przebiegać wygodniej.
  • Masz ogród? Szukasz ciekawej trawy któa będzie wiecznie zielona. U nas kupisz skrzyp zimowy Robustum. Roślina jest mrozoodporna i swoim wyglądem przypomina bambusa.
  • Praca kierowca Uber jak pracować w uber warszawa
  • Jesteśmy automatyczna pralnią dywanów. Działamy na terenie Warszawy i okolic z odbiorem. Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin . Usuwamy kurz, brud, plamy, sierść.